Galvenā izvēlne

  Akumulatoru baterijas

  Bosch akumulatori

  Bosch akumulatori - optimāls iedarbināšanas spēks jebkuram transportlīdzeklim

  Bosch akumulatori ar PowerFrame tehnoloģiju, rūpējas par drošu iedarbināšanu un pastāvīgu elektroapgādi, nodrošinot vieglos automobiļus ar komforta, drošības un pārējo sistēmu funkcijām. Patentētā režģu štancēšana ievērojami uzlabo akumulatora komponentu sniegumu, salīdzinot ar parasto ražošanas metodi.

  Enerģijas avots visprasīgākajiem:
  Bosch akumulators S6 ar AGM tehnoloģiju

  Lai nodrošinātu daudzveidīgās komforta, drošības un pārējo sistēmu funkciju nevainojamu darbību, nepieciešama atbilstoša akumulatora tehnoloģija, kas nodrošina enerģijas patēriņu un vienlaicīgi garantē drošu iedarbināšanas jaudu. Jaunais Bosch S6 ar AGM tehnoloģiju garantē jaudas augstāko sniegumu iedarbinot un pietiekamu jaudas rezervi energoapgādei. Pateicoties AGM tehnoloģijas izmantošanai, Bosch akumulators S6 ir īpaši noturīgs daudzkārtējos izlādes-uzlādes ciklos un ilgi kalpojošs. Bosch AGM akumulatoru tehnoloģija paredz tā izmantošanu bez apkopēm tā kalpošanas laikā, akumulators ir 100% drošs pret elektrolīta noplūdi jebkurā pozīcijā, kā arī ļoti noturīgs pret vibrāciju.

  Bosch akumulatori - nepārtraukta jaudīga darbība, kur citi jau padodas

  Ja vienlaikus tiek ieslēgti pārāk daudzi elektropatērētāji, ģenerators tuvojas savām snieguma robežvērtībām. Tipisks iedarbināšanas akumulators izlīdzina šo trūkumu ar maks. 100 reizes lielāku vērtību par savu kapacitāti. Pēc tam seko ievērojams jaudas kritums, kas rada iedarbināšanas grūtības. Bosch S6 izlīdzina šo situāciju ar 300 kārtēju vērtību. Tā augstā enerģijas caurlaidība nodrošina uzlādi un izlādi ar lielām strāvām. 

  Atkarībā no aprīkojuma, Bosch S6 ir izmantojams arī vieglajiem automobiļiem, kuriem pašlaik sērijveida ražošanā tiek uzstādīti 66 Ah, 74 Ah, 88 Ah, 90 Ah un 100 Ah akumulatori.

  Bosch akumulatori - AGM tehnoloģijas priekšrocības

  • Sevišķi noturīgs pret cikliskām slodzēm un vibrāciju;
  • Līdz trīs reizēm lielāks ekspluatācijas laiks pie ekstremālas cikliskas slodzes;
  • 100% bezapkopes;
  • 100% drošs pret noplūdi;
  • Uzstādāms jebkādā pozīcijā;
  • Trīskārša enerģijas caurlaidība;
  • Atkarībā no aprīkojuma, piemērots ne tikai luksusa transportlīdzekļiem, bet arī vidējās klases transportlīdzekļiem.