Galvenā izvēlne

  Starteri un ģeneratori

  BOSCH STARTERI UN ĢENERATORI

  Bosch inženieri nepārtraukti strādā pie dažādiem novatoriskiem risinājumiem. Lai pamanītu šīs attīstības panākumus, nav īpaši jāpiepūlas: gadu desmitiem Bosch ir patentējis neskaitāmus izgudrojumus, kas ir atrodami katrā automobilī.

  Starteri un ģeneratori bija vieni no pirmajiem Bosch produktiem.

  Kā viens no pasaules lielākajiem oriģinālo detaļu piegādātājiem šajā produktu grupā, Bosch var piedāvāt produktus, kuros ir izmantota gadu desmitos gūtā pieredze.

  Rūpnīcā atjaunoti starteri un ģeneratori

  Augstākā tehnoloģija, pārsteidzoša izpildījuma kvalitāte un plašais pielietojums, kas pieejams vairāk kā 95 % no Eiropas transportlīdzekļiem, padara Bosch starterus un ģeneratorus tik pievilcīgus. Nepārspējama uzticamība un ilgais kalpošanas laiks ir kā ideāla koncepcija, lai klients būtu apmierināts un darbnīcai veidotos veiksmīgs bizness.

  Bosch starteri un ģeneratori - papildus priekšrocības:

  • Samazināts montāžas operāciju skaits darbnīcās;
  • Nepārtraukta produktu klāsta papildināšana;
  • Jau samontēts ventilators un siksnas skriemelis vieglo automašīnu ģeneratoriem;
  • Pilns tirgus pārklājums, ieskaitot traktortehniku un speciālo celtniecības tehniku, kā arī pēdējās paaudzes komerctransportu.

  Mēs gribam, lai oriģināli Bosch rūpnīcā atjaunotie agregāti, būtu viennozīmīgi atpazīstami! Atjaunotie agregāti, kuru remonts veikts pēc oriģinālās Bosch metodes, ir marķēti ar atjaunoto agregātu kvalitātes zīmogu. Bosch - vadošais starteru un ģeneratoru, kā arī gaisa masas mērītāju, augstspiediena sūkņu, sprauslu, aizdedzes sadalītāju un bremžu suportu ražotājs ar vairāk nekā 60 gadu pieredzi, kas remonta gadījumā Jums ir noderīga.

  Konsultācija agregātu izvēlē

  Vairāk  Katalogi

  Atlasīt katalogus: