Galvenā izvēlne

  Bosch sadzīves tehnika

  BOSCH SADZĪVES TEHNIKA

  Bosch izstrādā tehnoloģijas cilvēkiem, lai aizrautu, lai uzlabotu mūsu visu dzīves kvalitāti. Izstrādājot mūsu mājas lietas, ir precīzi apdomātas vissīkākās detaļas un nav pieļautas pat nemanāmas atkāpes no mērķiem. Vai varbūt tādēļ, Bosch iekārtas ir energoefektivitātes un kvalitātes ziņā praktiski labākās iekārtas pasaulē?

   

  Vienkārši perfekta. Perfekti vienkārša. I-DOS

  Nekad nav bijis vienkāršāk mazgāt pareizi!

  Bosch i-DOS ir veļas mazgājamā mašīna, kas zina, cik daudz veļas jāmazgā, cik tā ir netīra – un atbilstoši izvēlas mazgājamā līdzekļa devu. Jums ir jāizvēlas tikai automātiskā programma, jāaktivizē i-DOS un jāpiespiež palaišanas poga, lai i-DOS izmazgātu veļu ar optimālo mazgāšanas līdzekļa un ūdens daudzumu.

  I-DOS darbība.

  I-DOS ir sensoru vadāma dozēšanas sistēma šķidrajam mazgāšanas līdzeklim un mīkstināšanas līdzeklim. Sistēmā ir divas tvertnes. Viena lielāka- 1,3 litriem šķidrā mazgāšanas līdzekļa un otra- mazāka- (0,5 litriem) mīkstināšanas līdzeklim vai otram šķidrajam mazgāšanas līdzeklim. 1,3 litri atbilst apmēram 20 mazgāšanas cikliem, tas ir, apmēram vienā mēnesī izmazgātajam veļas daudzumam. Turklāt vēl viens nodalījums paredzēts manuālai dozēšanai, ja, piemēram, vēlaties izmantot veļas pulveri vai balinātāju. Mazgāšanas līdzekļa nodalījumu var viegli atvērt un iztīrīt, tāpēc vajadzības gadījumā var nomainīt mazgāšanas līdzekli vai veļas mīkstinātāju. Mazgājamā līdzekļa nodalījumu manuālai dozēšanai iztīra automātiski, izskalojot to ar stipru ūdens strūklu.

  Tas ir tik vienkārši!

  1. Ielieciet veļu un aizveriet durtiņas.

  2. Izvēlieties automātisko programmu un ieslēdziet i-DOS.

  3. Piespiediet "Sākt".

  Mazgāšanas programmas.

  Automātiskā un automātiskā maigas mazgāšanas programma vienmēr pielāgo devu atbilstoši veļas tīrības pakāpei. Jūs varat izvēlēties arī starp vairākām citām programmām: jaukta, maiga mazgāšana/zīds, vilna, alerģiskā+, sports, super 15 un krekli. Jūs varat arī saglabāt savus biežāk lietotos mazgāšanas iestatījumus.

  Netīrumu iztīrīšana bez traipiem.

  Jums nekad nebūs jāuztraucas par traipiem. Veļas mazgājamā mašīna regulē temperatūru, tvertnes rotāciju, ūdens daudzumu un mazgāšanas ilgumu atbilstoši traipiem.

  Izvēlieties starp veļas mašīnas 16 dažādiem traipu izņemšanas sistēmām: sarkanvīns, olas, zemenes, apelsīni, kafija, šokolāde, tēja, kosmētika, bērnu pārtika, asinis, tomāti, zāle, augsne/smiltis, cepamie tauki, sviedri un netīrās zeķes.

  Taupiet mazgāšanas līdzekli, ūdeni un enerģiju.

  Vai jūs zinājāt, ka lielākie jūsu māju enerģijas patērētāji ir vecmodīgas elektroierīces? Tāpēc ir gudri izvēlēties uz modernām tehnoloģijām balstītu mazgājamo mašīnu. I-DOS mazgājamās mašīnas energoefektivitātes klase ir A+++, kas ļauj ietaupīt enerģijai iztērēto naudu. Rezultātā veļas mazgājamā mašīna ekonomiski izturas pret mazgāšanas līdzekli, ūdeni un enerģiju. Vienā gadā var ietaupīt lielu daudzumu mazgāšanas līdzekļa un līdz pat 7 000 litriem ūdens*

  * WFK lietišķās pētniecības institūta testa ziņojums WL 5132/10 liecina, ka i-DOS var ietaupīt līdz pat 7000 litriem ūdens gadā, salīdzinot ar manuālo mazgāšanas līdzekļa lietošanu.