Galvenā izvēlne

    Mūsu komanda

    Mūsu speciālisti ieteiks labāko un piemērotāko risinājumu!


    Auto nozares vadītājs, valdes loceklis
    Agris Pētersons
    Mob.: +371 29221229
    Tālrunis: +371 67185771
    E-pasts: agris@cj.lv

    Industriālās nozares vadītājs
    Edmunds Bočkarevs
    Mob.: +371 29226061
    Tālrunis: +371 67185772
    E-pasts: edmunds@cj.lv

    Galvenā grāmatvede
    Leontīne Frīdenberga
    Mob.: +371 29121705
    Tālrunis: +371 63077148
    E-pasts: leontine@cj.lv

    Biroja vadītāja
    Anda Jasinkeviča
    Mob.: +371 26673366
    Tālrunis: +371 67185771
    E-pasts: cj@cj.lv

     

    Termotehnikas nozares vadītājs, valdes loceklis
    Juris Kairišs
    Mob.: +371 29346141
    Tālrunis: +371 63077148
    E-pasts: juris@cj.lv

    Tirdzniecības pārstāvis
    Egons Hartmanis
    Mob.: +371 29250550
    Tālrunis: +371 67185771
    E-pasts: egons@cj.lv

    Auto nozares projektu vadītājs
    Nauris Simsons
    Mob.: +371 26589847
    Tālrunis: +371 67994161
    E-pasts: nauris@cj.lv

    Termotehnikas nozares projektu vadītājs
    Rinalds Kolkovskis
    Mob.: +371 26666112
    Tālrunis: +371 63077148
    E-pasts: rinalds@cj.lv