Galvenā izvēlne

  Gāzes apkures iekārtas

  Energotaupoša apkures tehnika jūsu mājām

  Piemērota Junkers gāzes apkure atradīsies jebkuram mājoklim. Tā nodrošina patīkamu siltumu un bez tam ir īpaši efektīva un ilglietojama.

  Junkers gāzes apkure – jūsu vajadzībām
  Iespējami dažādi Junkers gāzes apkures varianti. Vienalga, vai izvēlēsieties gāzes apkuri uz modernākās kondensācijas tipa tehnikas, vai pārbaudītās tradicionālās sadegšanas siltuma tehnikas bāzes - abi varianti iespējami kā pie sienas stiprināmi vai uz grīdas novietojami katli. Apartamentiem, vienas vai vairāku ģimeņu mājām, kā arī lieliem dzīvojamajiem kompleksiem vai komercobjektiem.

  Junkers gāzes apkure – ilglietojama un efektīva
  Junkers piedāvā jums iekārtu, kura ēku padarīs par omulīgām mājām. Šāda augstvērtīga gāzes apkure paredzēta ilgam laikam, ir klusa un energoefektīva. Turklāt Junkers gāzes apkure ir vienkārši lietojama un klusa. Pārbaudiet paši!

  Kondensācijas tehnika

  Junkers kondensācijas tipa iekārtas iegūst no kurināmā vairāk siltumenerģijas, un tās ir lieliski kombinējamas ar solārajām sistēmām

  CerapurCompact
  Informācija un tehniskie dati – lejuplādēt bukletu…

  CerapurCompact, CerapurSmart, CerapurComfort, CerapurModul, CerapurSolar, CerapurMaxx
  Informācija un tehniskie dati – lejuplādēt bukletu…

  Konvencionālā tehnika

  Ar Junkers tradicionālo sadegšanas siltuma tehniku jūsu mājās siltums būs nodrošināts. Šeit sniegts mūsu iekārtu pārskats

  CeraclassSmart, CeraclassExcellence

  Informācija un tehniskie dati – lejuplādēt bukletu..

  Gāzes caurplūdes ūdenssildītāji

  Ar caurplūdes ūdenssildītāju karstā ūdens sagatavošana ir vienkārša un ekonomiska. Junkers ūdens uzsildīšanai izmanto efektīvo un videi draudzīgo caurplūdes principu, tāpēc ar Junkers caurplūdes ūdenssildītāju jūs ietaupīsiet energoizmaksas. 

  miniMAXX
  Informācija un tehniskie dati – lejuplādēt bukletu…

   

  Doties uz e-veikalu